banner

Hakkımızda

          

  1946 Yıllarında KISMET KUNDURA olarak ayakkabı sektörüne giriş yapan firma 3. Kuşak temsilcilerinin katılımı ile 1997 yılında  Bayko Ayakkabıcılık olarak bu sektörde ilerleme göstermiş 2009 yılında sektör genişleterek iş güvenliği ve ekipmanları bölümünü de hizmetine katarak pazarda yerini almış, Yıllar içinde oluşturduğu kaliteli ürün pazarlama ve müşteri memnuniyeti odaklı satışları ile sektörde ilerleme göstermiş ve en çok tercih edilen ayakkabı ve iş güvenliği ürünleri pazarlama şirketlerinden biri haline gelmiştir.

         

                 Bayko Ayakkabıcılık ve İş Güvenliği Ekipmanları LTD.ŞTİ. olarak bünyemizde toptan spor ayakkabı, kundura, bot ve çizme gibi ürünlerin yanı sıra iş güvenliği ekipmanları olarak, iş elbisesi, kafa koruyucular, yüz koruyucular, ayak koruyucular, el koruyucular olarak birçok alanda hizmet vermektedir.

 

                 Bayko Ayakkabıcılık ve İş Güvenliği Ekipmanları, perakende markalarının yanı sıra hem mağazalarında satışını gerçekleştirdiği hem de toptan satışını yaptığı MEKAP, YDS, DERBEY, GRİPPER, EMEX ve BEYBİ gibi her biri kendi alanında lider konumunda olan ayakkabı markaları da bulunmaktadır.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4